f
UVW STUDIO
Żeromskiego 2/20
32-300 OLKUSZ
Tel.: +48 602 77 44 63
E-mail: biuro@uvwstudio.pl


Copyright 2010-2014 uvw
STUDIO ARCHITEKTURY
uvw
jest pracownią architektoniczną oraz projektowania wnętrz utworzoną w 2010 roku. Jej założyciel, Łukasz Żak obronił dyplom na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej w 2003 roku. Uczestnik wielu konkursów. W ciągu wielu lat pracy zawodowej zdobył doświadczenie w projektowaniu budynków mieszkalnych, biurowych, usługowych, związanych z administracją państwową oraz sieci.

Od 2004 roku związany z wiodącą firmą na rynku developerów, GD&K Group. Początkowo na stanowisku architekta. Od 2005 roku jako Project Manager odpowiedzialny za realizację projektów sieci Deutsche Bank podczas ekspansji na rynek polski gdzie zrealizował sieć oddziałów, m. in. we Wrocławiu, Opolu, Rybniku, Katowicach, Gliwicach oraz Radomiu. Od 2006 roku jako Project Manager projektów kubaturowych odpowiedzialny za proces inwestycji. W tym okresie przeprowadził realizację budynku biurowego M65 klasy A w Krakowie, który pomyślnie ukończono w 2008 roku.

Od 2007 do 2010 roku związany z Ovotz design Lab, profesjonalnym zespołem projektowym powołanym w 2007 roku jako polski partner  Schwitzke Architecture & Design, gdzie zdobył doświadczenie z zakresu zarządzania. Początkowo jako dyrektor działu projektowania a od 2008 jako partner zarządzający odpowiedzialny za nadzór, koordynację, kontrolę jakości oraz kontrolę kosztów wszystkich projektów realizowanych przez Ovotz design Lab. Posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń.

" … pracujemy i współpracujemy z najlepszymi. Wysokie wymagania jakie sobie stawiamy w zakresie posiadanej wiedzy i kompetencji są naszą wizytówką. Dostrzegając potrzebę oferowania swoim klientom usługi kompleksowej, wymagającej szczególnej wiedzy i umiejętności, współpracujemy z najlepszymi na rynku partnerami. Wybierając nasze usługi możecie być Państwo pewni, że bez względu na charakter projektu zawsze czuwa nad Państwem zespół wybitnych specjalistów. Przyjęta strategia działania, partnerstwo, wypracowane standardy, umiejętne dobieranie ludzi i partnerów zapewniają jakość i bezpieczeństwo … "